puppycursus jonge hondencursus obedience agility flyball behendigheid G&G

Sportcomplex

Arnolduspark 12
2132 CR Hoofddorp
Haarlemmermeer Noord-Holland

Correspondentie Adres :
Ravensbos 104
2134 TV Hoofddorp

Klik hier om terug te keren  naar de startpagina (Home)

Airsport Kynologen Club


Dinsdagavond
19.00 - 22.00 uur
Zaterdagmorgen
08.30 - 12.00 uur
Donderdagavond
19.00 - 22.00 uur

(april t/m november)

Openings- en trainingstijden

Wilt u meer weten?

Stuur dan een mail.

E-mailadres: ledenadmin@airsportkc.nl Cursusinformatie Flyball Klik hier voor de website van de Raad van Beheer Klik hier voor het laatste nieuws

Adressen

Afgelastingen

Evenementen

 Obedience verslagen en foto's van wedstrijden Cursusinformatie Obedience voorheen G&G Gedrag en Gehoorzaam Agility (Behendigheid) Klik hier als u wilt kijken of het veld is afgekeurd. Klik hier voor de Internationale FCI-site

Shownieuws

Klik hier voor de laatste informatie en foto reportages

Airsport Kynologen Club

Organiseert regelmatig

Evenementen

Voor hond en baas

Klik hier  voor info

Wedstrijdverslagen

Klik hier voor onze rubriek

Wedstrijdverslagen

Van en door onze leden

Klik hier voor het laatste nieuws

Bij zeer slecht weer kan het

gebeuren

dat het terrein wordt

afgekeurd.

U vindt dan hier (KLIK !)

de actuele Informatie.

Cursus indeling: 4de kwartaal 2017


ZATERDAGOCHTEND:


09.00 uur      egg-A cursus           Instructrice Agnes Hussaarts

09.00 uur      egg-B cursus           Instructeur Jim van Dijken

09.00 uur      egg-C cursus           Instructeurs Jeannette van Lieshout,

                                                                            Jouri Kattenberg

                                                                             Ina Rensenbrink

09.00 uur      Obedience B           Instructeurs Jeannette van Lieshout,

                                                                              Jouri Kattenberg

                                                                              Ina Rensenbrink

09.30 uur      egg-Puppen             Instructrices Anke Fruijtier

                                                                             Ida Wassink

10.00 uur      egg-JongeHonden  Instructrices Brenda v.d.  Hoorn

                                                                              Loes Kerzaan

10.00 uur      egg-B cursus           Instructeur Jouri  Kattenberg

10.15 uur      Obedience 1 en 2   Instructrices Jeannette van Lieshout

                                                                             Ina Rensenbrink

DINSDAGAVOND:

19.15 uur      egg-Puppen              Instructeurs Loes Kerzaan

                                                                              Nick Wingen

19.15 uur      Obedience 1 en 2     Instructeurs Jeannette van Lieshout

                                                                               Ina Rensenbrink

20.15 uur      egg-Jonge Honden   Instructeurs  Loes Kerzaan

                                                                                Leonieke v/d Zee

20.15 uur      egg-A cursus             Instructeurs Jim en Renske van Dijken

20.15 uur      egg-B cursus             Instructeurs Jim en Renske van Dijken

20.15 uur      egg-C cursus             Instructeurs Jim en Renske van Dijken


DONDERDAGAVOND:

Agility Zomerseizoen april tot november

19.00-21.30 uur  

Indeling lestijden  van de groepen:


Instructeurs: Petra Buhrer Tavenier - Rune Roll

19.00 uur tot 20.00 uur Les voor Topgroep -incl. Opbouwen

20.10 uur tot 20.40 uur Les  Seven Plus Groep. Groep voor honden ouder dan 7 jaar

20.45 uur tot 21.30 uur Les  Wedstrijdgroep en opruimen


Instructeurs: Anke Fruijtier -  Ida Wassink - assistent Loes Kerzaan

19.00 uur tot 20.30 uur Les  Recreranten incl.opbouwen

20.30 uur tot 21.30 uur Les Beginners en opruimen



Agility Wintertraining in de manege november tot april

19.30-21.15 uur

Indeling lestijden  van de groepen:

19.30 uur opbouwen parcours +19.45 - 20.30 uur Recreanten

20.30 – 21.15 uur Beginners l + opruimen toestellen

Instructrices: Anke  Fruijtier– Ida Wassink – Loes Kerzaan

 

19.30 uur opbouwen parcours +19.45 – 20.30 uur Topgroep  

20.30 – 21.15 uur Wedstrijdgroep  + opruimen toestellen

Instructeur(trice): Rune Roll en Petra  Buhrer Tavenier

I