puppycursus jonge hondencursus obedience agility flyball behendigheid G&G Klik hier om terug te keren  naar de startpagina (Home)

Airsport Kynologen Club

Arnolduspark 12   HOOFDDORP

 Obedience verslagen en foto's van wedstrijden

Cursus indeling: 2de kwartaal 2018


ZATERDAGOCHTEND:


09.00 uur      egg-A cursus            Instructeur  Jouri Kattenberg

09.00 uur      Obedience                Instructeurs  Ina Rensenbrink

                                                                              Jim van Dijken

09.30 uur      Puppen                     Instructrices Anke Fruijtier

                                                                              Ida Wassink

09.30 uur      egg-B                        Instructrice   Agnes Hussaarts

10.00 uur     Jonge Honden           Instructrices Brenda v.d.  Hoorn

                                                                              Loes Kerzaan

10.15 uur      egg-C cursus            Instructeur   Jim van Dijken


DINSDAGAVOND:

19.15 uur      tussenklas Puppen   Instructrice Agnes Hussaarts

                            /Jonge Honden                                                                               

19.15 uur      egg-A                        Instructrices Ina Rensenbrink

                                                                             Ingrid Tierolf

20.00 uur      Jonge Honden          Instructrices Leonieke van der Zee

                                                                              Assistente  Inaya Fanis

20.00 uur      Puppen                      Instructrice  Renske van Dijken

20.00 uur      egg-B/C cursus         Instructeur Jim van Dijken

20.15 uur      egg-B cursus             Instructrice Agnes Hussaarts


DONDERDAGAVOND:

Agility Zomerseizoen april tot november

19.00-21.30 uur  

Indeling lestijden  van de groepen:


Instructeurs: Petra Buhrer Tavenier - Rune Roll

19.00 uur tot 20.00 uur Les voor Topgroep -incl. Opbouwen

20.00 uur tot 20.45 uur Les  Wedstrijdgroep 1

20.45 uur tot 21.30 uur Les  Wedstrijdgroep 2 en opruimen


Instructeurs: Anke Fruijtier -  Ida Wassink

Assistenten : Loes Kerzaan - Mirjam van Opzeeland

19.00 uur tot 20.15 uur Les  Recreranten incl.opbouwen

20.30 uur tot 21.30 uur Les Beginners en opruimen



Agility Wintertraining in de manege november tot april

19.30-21.15 uur

Indeling lestijden  van de groepen:

19.30 uur opbouwen parcours +19.45 - 20.30 uur Recreanten

20.30 – 21.15 uur Beginners l + opruimen toestellen

Instructrices: Anke  Fruijtier– Ida Wassink – Loes Kerzaan

 

19.30 uur opbouwen parcours +19.45 – 20.30 uur Topgroep  

20.30 – 21.15 uur Wedstrijdgroep  + opruimen toestellen

Instructeur(trice): Rune Roll en Petra  Buhrer Tavenier