puppycursus jonge hondencursus obedience agility flyball behendigheid G&G Klik hier om terug te keren  naar de startpagina (Home)

Airsport Kynologen Club

Arnolduspark 12   HOOFDDORP

 Obedience verslagen en foto's van wedstrijden

Cursus indeling: 4de kwartaal 2018


ZATERDAGOCHTEND:


09.00 uur      egg-A cursus            Instructrice Agnes Hussaart


09.00 uur      egg-A cursus            Instructeur Jouri Kattenberg


09.00 uur      Obedience                Instructeurs  Ina Rensenbrink

                     OB-B / OB-2                                   Jim van Dijken


09.30 uur      Puppen                     Instructrices Anke Fruijtier

                                                                               Ida Wassink


10.00 uur     Jonge Honden           Instructrices Brenda v.d.  Hoorn

                                                                               Loes Kerzaan

                                                                             Jim van Dijken


10.15 uur      egg-B cursus           Instructeurs Jouri Kattenberg


10.15 uur      egg-C cursus            Instructrice   Agnes Hussaarts


DINSDAGAVOND:

19.15 uur      Puppen                      Instructrices  Agnes Hussaarts

                                                                               Mirjam van Opzeeland


20.00 uur      egg-A                         Instructeur     Gideon Vermeulen


20.00 uur      Jonge Honden          Instructrices  Leonieke van der Zee

                                                                               Inaya Fanis


20.00 uur      egg-B en C                Instructeur     Jim van Dijken


20.15 uur      egg-A                         Instructrice    Agnes Hussaarts


DONDERDAGAVOND:

Agility Zomerseizoen april tot november

19.00-21.30 uur  

Indeling lestijden  van de groepen:


Instructeurs: Petra Buhrer Tavenier - Rune Roll

19.00 uur tot 20.00 uur Les voor Topgroep -incl. Opbouwen

20.00 uur tot 20.45 uur Les  Wedstrijdgroep 1

20.45 uur tot 21.30 uur Les  Wedstrijdgroep 2 en opruimen


Instructeurs: Anke Fruijtier -  Ida Wassink

Assistenten : Loes Kerzaan - Mirjam van Opzeeland

19.00 uur tot 20.15 uur Les  Recreranten incl.opbouwen

20.30 uur tot 21.30 uur Les Beginners en opruimen



Agility Wintertraining in de manege november tot april

19.30-21.15 uur

Indeling lestijden  van de groepen:

19.30 uur opbouwen parcours +19.45 - 20.30 uur Recreanten

20.30 – 21.15 uur Beginners l + opruimen toestellen

Instructrices: Anke  Fruijtier– Ida Wassink – Loes Kerzaan

 

19.30 uur opbouwen parcours +19.45 – 20.30 uur Topgroep  

20.30 – 21.15 uur Wedstrijdgroep  + opruimen toestellen

Instructeur(trice): Rune Roll en Petra  Buhrer Tavenier